Головна
Про нас
Умови
Учбовий план
Правила
Продукція
Контакти

Чиказький поліграфологічний інститут (ЧПІ) - акредитована установа, що займається комплексною підготовкою поліграфологів для приватного, державного, правоохоронного секторів різних країн.


Курс підготовки поліграфологів (фахівців поліграфа, відомого також, як детектор брехні) Чиказького поліграфологічного інституту повністю акредитований Міжнародною лігою поліграфологів (МЛП) і відповідає стандартам ASTM International.

 

 • Акредитований курс
 • Кваліфіковані викладачі
 • Найсучасніші поліграфи
 • Затверджені методи
 • Колекція детекторів брехні
 • Поліграфологічна фотогалерея
 • Поліграфологічна бібліотека
 • Підготовка на різних мовах
 • Підготовка в різних країнах
 • Індивідуальна підготовка
 • Конфіденційність гарантується
 • Знижка на детектор брехні


Курс підготовки поліграфологів Чиказького поліграфологічного інституту викладають високоосвічені, досвідчені поліграфологи міжнародного рівня - випускники американських поліграфологічних шкіл, акредитованих Американською асоціацією поліграфологів (ААП) і/або Міжнародною лігою поліграфологів. В Європі, Азії та Африці курс підготовки поліграфологів Чиказького поліграфологічного інституту очолює доктор Андрій Волик - один із провідних експертів Європи з детекції брехні. Українська "Людина - детектор брехні", доктор Андрій Волик, методично виводить Україну на рівень європейського центру психофізіологічної детекції брехні.

Навчання проводиться з використанням найсучаснішої поліграфологічної апаратури у світі, виробництва американської компанії Lafayette Instrument Company (м. Лафаєт, штат Індіана), акредитованої Міжнародною лігою поліграфологів та Американською асоціацією поліграфологів. Lafayette Instrument Company, що була заснована в 1947 році й випустила свій перший детектор брехні (по-науковому поліграф) на початку 1950-х років, є світовим лідером виробництва й продажу поліграфів і поліграфологічної продукції в цілому.

У процесі підготовки, студенти Чиказького поліграфологічного інституту ознайомлюються з різними поліграфологічними методами, і досягають майстерності в кожній затвердженій і, з наукової точки зору, надійній (валідній) поліграфологічній методиці, доступній поліграфологам для комерційного й правоохоронного тестування.

Курс підготовки Чиказького поліграфологічного інституту доповнений вражаючою колекцією історичних чорнильних, термальних і комп'ютерних поліграфів і детекторів брехні, поліграфологічною фотогалереєю, а також поліграфологічною бібліотекою, що складається із сотень підручників, журналів, інформаційних бюлетенів, інших матеріалів, що стосуються предмета детекції брехні.

В останні роки, Чиказький поліграфологічний інститут проводить курс підготовки поліграфологів в Україні та Європейському Союзі, орієнтуючись, насамперед, на стажистів з Європи, Азії й Африки. Офіційним представником Чиказького поліграфологічного інституту в Європі, Азії й Африці є українська компанія АРГО-A (директор доктор Андрій Миколайович Волик) - найавторитетніша в регіоні фірма у сфері детекції брехні. Чиказький поліграфологічний інститут може організувати курс підготовки фахівців психофізіологічної детекції брехні в будь-якій країні, де набереться достатня кількість людей для формування класу.

Зазвичай, Чиказький поліграфологічний інститут навчає поліграфологів на англійській, українській, російській мовах; у разі потреби, підготовка фахівців детектора брехні проводиться на інших мовах за допомогою перекладача.

Однією з особливостей, що відрізняє Чиказький поліграфологічний інститут від більшості поліграфологічних навчальних закладів світу, є наявність індивідуальної підготовки поліграфологів, тобто наодинці з викладачем. Ця особливість цінується особами й організаціями, що вимагають приватного підходу й конфіденційності.

Після успішного завершення курсу підготовки поліграфологов Чиказького поліграфологічного інституту, випускникам присвоюється Сертифікат про навчання (Chicago Polygraph Institute Certificate of Training) і вони отримують право на членство в Міжнародній лізі поліграфологів.

Ми з нетерпінням чекаємо можливості познайомити Вас із мистецтвом і наукою психофізіологічної детекції брехні!