Головна
Про нас
Умови
Учбовий план
Правила
Продукція
Контакти

Плата за навчання

Повна плата за курс підготовки поліграфологів - 2000 $ для студентів із країн колишнього СРСР, і 5000 $ для студентів із решти країн (ціни докладніше). Плата за проходження курсів підвищення кваліфікацї поліграфологів (випускники ЧПІ) - 300 $, а курсів перепідготовки поліграфологів (не випускники ЧПІ) - 1500 $. Плата включає навчання, використання апаратури й бібліотеки, роздавальні матеріали й підручники. Плата не включає витрати на проїзд, житло, харчування, страхування й інші витрати. Чиказький поліграфологічний інститут зберігає за собою право змінювати розмір оплати без повідомлення. Оплата готівкою або банківським переказом у доларах США здійснюється не пізніше першого дня занять.

Розклад курсів

Заняття проводяться з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 17:00. Відмінені заняття будуть перенесені. Заняття можуть проводитися вечорами й у вихідні дні, для зручності спеціально запрошених лекторів і виділення студентам додаткового часу для поліпшення навичків проведення поліграфних обстежень. Зазвичай заняття не проводяться в дні основних державних свят Сполучених Штатів Америки (Новий рік, День пам'яті, День незалежності, День праці, День подяки і Різдво), України (Новий рік, Різдво, Міжнародний жіночий день, Великдень, День праці, День Перемоги, Трійця, День Конституції, День незалежності) і інших країн, в яких ЧПІ готує поліграфологов.

Учбові приміщення

Максимальна кількість студентів курсу обмежена до 15 чоловік із-за індивідуалізованого підходу до навчання. Маленькі розміри класу й персоніфікована увага з боку викладачів є вкрай важливими чинниками, що гарантують успіх навчання й оволодіння поліграфологічними методами. Незалежно від місця розташування учбових приміщень у світі, Чиказький поліграфологічний інститут забезпечує аудиторії оптимальних розмірів, бібліотеки, учбові матеріали й передову апаратуру. Чиказький поліграфологічний інститут створює гармонійне середовище, в якому студенти відпрацьовують найвизначніші в світі поліграфологічні концепції на найвідоміших у світі поліграфах.

Відвідуваність

Відвідуваність занять обов'язкова для успішного завершення курсу Чиказького поліграфологічного інституту. Викладачі фіксують усі відсутності, незалежно від їх причин. Запізнення на заняття забороняється й уважається відсутністю. Всього вісім (8) годин відсутності з поважних причин дозволяється на медичні, сімейні й інші непередбачені та надзвичайні ситуації. Всі пропущені заняття повинні бути відпрацьовані з викладачем у позаурочний час. Залежно від причини відсутності, ЧПІ може стягувати плату в розмірі 50 $ за годину індивідуальних занять із студентом. ЧПІ зберігає за собою право відрахувати студента за погану відвідуваність.

Житло

Інформацію про житло поблизу Чиказького поліграфологічного інституту в Сполучених Штатах Америки й інших країнах, де ЧПІ проводить підготовку поліграфологів, можна отримати від ЧПІ за запитом. Особи, які планують навчання в Києві, Україна можуть визнати доцільним перебування в готелях "Голосіївський" і "Мир", зручно розташованих неподалік ЧПІ, ресторанів, магазинів, громадського транспорту, таксі, парків, великих університетів і відомого Національного комплексу "Експоцентр України". Вказані готелі пропонують необхідні зручності й помірні ціни, тому, і завдячуючи розташуванню, є найбажанішими місцями мешкання для більшості студентів ЧПІ в Києві.

Відшкодування плати за навчання

Студенти мають право на 100%-е відшкодування плати за навчання в разі офіційної відмови від навчання до першого дня занять і при відміні курсу. Відшкодування за навчання розподілене пропорційно, грунтуючись на відсотку завершених годин. Якщо студент відрахований із ЧПІ або залишає ЧПІ добровільно протягом академічної фази курсу, наступний графік використовується для визначення відповідної суми відшкодування: 1) завершив 1-25% курсу – 75% відшкодування; 2) 26-50% курсу – 50%; 3) 51-100% курсу – 0%. Відшкодування залежить від дати отримання ЧПІ письмового повідомлення від студента, що вказує на залишення ним курсу.

Відрахування з курсу

Згідно Чиказького поліграфологічного інституту, професійний поліграфолог повинен бути чесним, етичним і неупередженим. Тому, студенти, які порушили Кодекс етики Міжнародної ліги поліграфологов, правила й норми ЧПІ, або конфіденційність поліграфних обстежень, побачених протягом курсу, будуть відраховані з Інституту. Крім того, студенти підлягають відрахуванню з Інституту в разі незаконного використання або володіння наркотиками, участі в злочинній діяльності й шахрайства на іспитах під час навчання в ЧПІ. Студент підлягає виключенню завжди, коли факти підтверджують, що його дії завдають збитку репутації ЧПІ й безпосередньо Професії.

Присвоєння сертифікатів

Чиказький поліграфологічний інститут присвоює випускникам два типи сертифікатів: Про навчання (Certificate of Training) і Випускника (Graduate Certificate). Перший присуджується студентам із відмінними результатами письмових іспитів і поліграфних обстежень. Студентам, із сукупним балом нижче 75% призначається випробувальний термін. Нездатність поліпшити бал веде до відрахування з Інституту. Сертифікат випускника присвоюється після закінчення Програми інтернатури ЧПІ, що включає успішне проведення 700 спецтестів (службових розслідувань) і 200 скрінінгових та періодичних перевірок на поліграфі, основаних на методах, що викладаються ЧПІ. Обстеження подаються на розгляд і оцінку ЧПІ.

Купівля поліграфу

Чиказький поліграфологічний інститут пропонує студентам найкращу поліграфологічну апаратуру в світі виробництва Lafayette Instrument Company (LIC) - світового лідера виробництва й продажу поліграфів із м. Лафаєт, Індіана, США. Прилади LIC затверджені Міжнародною лігою поліграфологов й Американською асоціацією поліграфологів. Ми радимо Вам обговорити Ваші потреби в апаратурі з досвідченими викладачами ЧПІ до придбання поліграфу й аксесуарів для того, щоби прийняти інформоване й оптимальне рішення щодо купівлі. Студенти, які купують поліграфологічну продукцію через ЧПІ, отримують право на спеціальну освітню знижку.