Головна
Про нас
Умови
Учбовий план
Правила
Продукція
Контакти

Чиказький поліграфологічний інститут (ЧПІ) - акредитована установа, що займається комплексною підготовкою поліграфологів для приватного, державного, правоохоронного секторів різних країн.

Курс підготовки поліграфологів ЧПІ повністю акредитований Міжнародною лігою поліграфологів і відповідає стандартам ASTM International.

 

  дізнатися про нас більше

 

Курс підготовки поліграфологів ЧПІ пропонується нині в ЄВРОПІ.

ЧПІ здійснює підготовку поліграфологів в Україні й Європейському Союзі, орієнтуючись на стажистів з Європи, Азії, Африки. Представник ЧПІ в Європі, Азії та Африці - компанія АРГО-A (директор др. Андрій Волик) - найавторитетніша в регіоні фірма у сфері детекції брехні.


Студенти ЧПІ отримують освітню знижку на поліграфи.

В результаті переговорів між ЧПІ, LIC та АРГО-А, студенти ЧПІ з країн колишнього СРСР, які купують поліграфологічну апаратуру виробництва Lafayette Instrument Company (LIC) через ЧПІ, отримують право на спеціальну освітню знижку.Детектор брехні, поліграф, Чиказький поліграфологічний інститут.

Ласкаво просимо на офіційний сайт Чиказького поліграфологічного інституту! Ми вітаємо Ваше рішення опанувати мистецтво детекції брехні з використанням поліграфа і стати професійним поліграфологом.

Наше відмінне знання історії детектора брехні й поліграфології в цілому, відданість психофізіологічній детекції брехні, повага до Кодексу етики й Стандартів практики, встановлених Міжнародною лігою поліграфологів (англ. ILPE) та Американською асоціацією поліграфологів (англ. APA) ), неперевершений міжнародний досвід підготовки професійних фахівців детектора брехні й тестування на поліграфі, розуміння й шанобливе ставлення до особливостей культури та бізнесу країн світу, служать відправною точкою виведення Чиказького поліграфологічного інституту на рівень провідних поліграфологічних навчальних закладів світу.

Чиказький поліграфологічний інститут був заснований у Чикаго - світовій столиці детекції брехні ХХ століття й неподалік від компанії Lafayette Instrument Company - світового лідера з виробництва поліграфів (детекторів брехні). Це підсилює наше відчуття відповідальності за продовження історії успіху наших попередників та надихає на досягнення світових вершин у сфері детекції брехні.

Для досягнення лідерства Чиказький поліграфологічний інститут тісно співпрацює з провідними організаціями і фахівцями в галузі детекції брехні й безпеки світового та регіонального рівня.

Міжнародна ліга поліграфологів (США) - добровільна професійна поліграфологічна асоціація, членами якої є висококваліфіковані поліграфологи, які представляють приватний, правоохоронний і державний сектори різних країн світу. Курс підготовки поліграфологів Чиказького поліграфологічного інституту повністю акредитований Міжнародною лігою поліграфологів. Усі викладачі Чиказького поліграфологічного інституту є членами Міжнародної ліги поліграфологів - однієї з найбільших міжнародних асоціацій фахівців детектора брехні.

АРГО-А (Україна) - визнаний лідер у сфері детекції брехні в Європі. Директором АРГО-А є доктор Андрій Миколайович Волик - один із найдосвідченіших і відомих поліграфологів Європи й найчастіше згадуваний та цитований у ЗМІ поліграфолог у світі. Доктор Волик також є загальновизнаним фундатором ринку детекції брехні в Україні, власником найбільшої у світі колекції детекторів брехні й поліграфів, найбільшої у світі поліграфологічної фотогалереї та найчисельнішої в Європі поліграфологічної бібліотеки. АРГО-А (Київ, Україна) - успішний ексклюзивний представник Lafayette Instrument Company в країнах колишнього СРСР. За заслуги в розвитку детекції брехні в 2005 році компанія АРГО-А була призначена ексклюзивним представником Чиказького поліграфологічного інституту в державах Європи, а в 2010 - ще й в країнах Азії та Африцки.

Lafayette Instrument Company (США) - світовий лідер з виробництва поліграфів, що випустив свій перший детектор брехні на початку 1950-х років. У 1973 році Lafayette Instrument Company революціонізувала ринок поліграфів, випустивши перший в історії детектор брехні (PGS), який втілив у життя побажання всіх поліграфологів. У 2007 році Lafayette Instrument Company створила перший у світі бездротовий комп'ютерний поліграф і в 2008 - ультрамодерний портативний детектор брехні (PCASS) для Пентагону. Комп'ютерні поліграфи LX6-S, LX5000-S і LX4000-S виробництва Lafayette, що продукуються нині, - найсучасніші й найдосконаліші у світі детектори брехні. Більш того, під керівництвом досвідченого вченого-поліграфолога, якого експерти прозвали "майбутнє поліграфології", Lafayette Instrument Company очолює створення прогресивних, валідних алгоритмів обраховування поліграм. У результаті переговорів між Lafayette Instrument Company, Чиказьким поліграфологічним інститутом (ЧПІ) і АРГО-А, студенти ЧПІ, що купують поліграфи виробництва Lafayette через ЧПІ, отримують право на спеціальну освітню знижку.

Argo-A Security (США) - міжнародна компанія (член Асоціації офіцерів спецназу штату Індіана), що надає широкий спектр надсучасної й ефективної продукції та послуг забезпечення безпеки для державних установ, правоохоронних органів, комерційних підприємств і високопосадових осіб. Чиказький поліграфологічний інститут та Argo-A Security пропонують своїм клієнтам у всьому світі комплексні рішення питань безпеки.

Американська асоціація поліграфологів (США) - перше й найбільше у світі професійне об'єднання поліграфологів. Усі викладачі-поліграфологи Чиказького поліграфологічного інституту - випускники поліграфологічних навчальних закладів, акредитованих Американською асоціацією поліграфологів і є її членами. У разі необхідності Чиказький поліграфологічний інститут готує поліграфологів спільно з поліграфологічними навчальними закладами, акредитованими Американською асоціацією поліграфологів.

Поліграф, більш відомий як детектор брехні, який був винайдений доктором Джоном Ларсоном у 1921 році в американському місті Берклі, офіційно вважається одним із найважливіших винаходів людства. Доктор Ленард Кілер є найвидатнішим поліграфологом усіх часів і одним із найвідоміших наукових криміналістів світу. У 1925 році доктор Кілер удосконалив детектор брехні Ларсона, додавши до нього металевий сильфон і кімограф, а в 1931 році винайшов всесвітньовідомий Поліграф Кілера, що став найпоширенішим поліграфом у світі впродовж наступних трьох десятиліть. У 1936 році доктор Кілер додав до свого поліграфа психогальванометр; ця версія детектора брехні стала прототипом сучасного поліграфа. Окрім удосконалення поліграфа, доктор Кілер зробив вагомий внесок у розвиток поліграфологічних методик. У 1948 році доктор Кілер заснував Поліграфологічний інститут Кілера в м. Чикаго - перший у світі поліграфологічний навчальний заклад.

Доктор Кілер є для нас взірцем порядності, самореалізації, відданості своїй професії й постійного прагнення до вдосконалення самого себе, поліграфа, психофізіологічної детекції брехні та методів підготовки поліграфологів.

Чиказький поліграфологічний інститут робить свій внесок у розвиток детекції брехні. Гнучка цінова політика, ретельний відбір кандидатів на навчання, індивідуальний підхід до кожного клієнта, наявність історичних і учбових поліграфів, поліграфологічної бібліотеки й фотогалереї в навчальному приміщенні, підготовка на будь-якій мові за допомогою перекладача, у будь-якій країні світу, вибір групового або індивідуального (наодинці з викладачем) навчання - це те, що вирізняє Чиказький поліграфологічний інститут з-поміж інших поліграфологічних навчальних закладів світу. Таким чином, Чиказький поліграфологічний інститут дає можливість здобути елітну поліграфологічну освіту всім компетентним охочим стати поліграфологами, із будь-якої країни світу, незалежно від її рівня добробуту.

Ми щиро раді можливості познайомити Вас із мистецтвом і наукою психофізіологічної детекції брехні!